Objednaný tovar bude odoslaný kupujúcemu Slovenskou poštou 1. triedou – poštovné 0 €.

Spôsoby doručenia na Slovensko a do Českej republiky:DOPRAVA ZASIELKY

Spôsoby doručenia na Slovensko:
Slovenská pošta - Dobierka: 2-3 pracovné dni*

Spôsob doručenia do Českej republiky:
Česká pošta - Dobierka: 2-5 pracovné dni*

*Dodacia doba je orientačná. Rýchlosť doručenia je závislá na zvolenom prepravcovi.

Track & Trace

Pri objednávke cez Slovenskú poštu obdržíte e-mailom podacie číslo, na základe ktorého môžete sledovať pohyb zasielky prostredníctvom Track & Trace Slovenskej pošty.

 

Dodanie tovaru

Ak nie je tovarom skladom, platí, že predávajúci dodá kupujúcemu tovar najneskôr do 30 dní.

Tovar sa považuje za prevzatý kupujúcim okamihom, keď kupujúci alebo ním určená tretia osoba (s výnimkou dopravcu) prevezme všetky časti objednaného tovaru, alebo ak sa a) tovary objednané kupujúcim v jednej objednávke dodávajú oddelene, okamihom prevzatia tovaru, ktorý bol dodaný ako posledný, b) dodáva tovar pozostávajúci z viacerých dielov alebo kusov, okamihom prevzatia posledného dielu alebo posledného kusu, c) tovar dodáva opakovane počas vymedzeného obdobia, okamihom prevzatia prvého dodaného tovaru.

Za doručenie objednaného tovaru predávajúci neúčtuje prepravné a balné náklady.

Spolu s tovarom je zákazníkovi zasielaná faktúra (daňový doklad), návod ako i ostatné dokumenty k tovaru alebo službe od výrobcu.


PROBLÉMY S DORUČENÍM

Pre doručovanie zásielok využívame služby externých spoločností a môže sa stať, že nami expedovaná zásielka sa k Vám nedostala  v ohlásenom termíne. V prípade, že Vaša zásielka má meškanie a vo svojej schránke ste nenašli oznámenieo jej uložení, informujte sa na Vašej pošte, je prevdepodobné, že sa zásielka nachádza práve tam. Pokiaľ spoločnosť zásielku stratila,okamžite nás kontaktujte, aby sme Vám mohli zaslať nový produkt, stratu zásielky následne reklamujeme my.
V prípade, že dopravca zásielku stratí a Vy si nebudete vedieť rady,obráťte sa nám na telefónne číslo: 0949 690 321.